Szkolenia dla handlowców

Zdobądź nową wiedzę oraz umiejętności bez wychodzenia z domu!

  • Zastanawiasz się jak sprzedawać więcej?

  • Szukasz sposobów na zdobycie nowych klientów?

  • Interesują Cię szkolenia dla handlowców i sprzedawców, ale nie chcesz angażować czasu i dużych kwot na szkolenia wyjazdowe?

  • Chcesz poznać nowe szkolenia sprzedażowe?

Mam coś dla Ciebie!

role i zadania handlowca

Szkolenia online dla biznesu. Najprostszy sposób na zdobycie nowej, unikalnej wiedzy.

Nie ważne czy Twoje miejsce zamieszkania to Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice czy Łódź. Dostęp do wyjątkowej wiedzy z każdego miejsca na świecie.

Jesteś początkującym handlowcem (sprzedawcą, przedstawicielem handlowym) masz mnóstwo chęci i motywacji, ale nie wiesz jak się za cokolwiek zabrać?
A może jesteś już doświadczonym handlowcem, znasz swoje mocne strony, opanowałeś setki technik sprzedaży, ale nadal nie możesz dogonić targetu?

Pomimo ogromnego zaangażowania nie widzisz efektów swojej pracy?

Szkolenia sprzedażowe, na których poznajesz nowe techniki sprzedaży to nie wszystko. W sprzedaży nie chodzi tylko o to, aby perfekcyjnie opanować wiedzę na temat produktu. Nie chodzi również o to, żeby żonglować setkami technik sprzedaży. Kluczem jest poznanie swoich ograniczających przekonań.

Zwiększ swoją efektywność , bądź partnerem w biznesie dla Twoich klientów i sprzedawaj więcej!

Od wielu lat pracuję w sprzedaży. Przeszedłem wiele szczebli kariery. Od konsultanta telefonicznego, lidera zespołu, przedstawiciela finansowego, przedstawiciela handlowego, menadżera ds. rozwoju rynku czy menadżera regionu. Buduję efektywne zespoły oraz rozwijam ich członków.

Wykonałem tysiące spotkań handlowych i dziesiątki tysięcy telefonów do klientów.

Problem związany z utknięciem na pewnym poziomie sprzedażowym znam bardzo dokładnie i zapewniam Cię, że dotyczy on dużej grupy handlowców.

Wiem również, że możesz sobie z tym szybko poradzić.

jak osiągnąć sukces w sprzedaży

Weź udział w kursach OnLine już dziś!

szkolenie on line mental sales

Szkolenie Mental Sales. Jak stać się świetnym handlowcem?

Czy sama myśl o sprzedaży powoduje, że zalewa Cię zimny pot? Wstyd, strach, stres, wysokie plany sprzedażowe powodują, że wolałbyś zmienić pracę, niż znów narzucać się klientom?

Pokonaj własne słabości, ograniczenia oraz blokady mentalne. Pokonaj wewnętrznego sabotażystę. Odzyskaj wiarę w siebie i własne możliwości. Wyeliminuj czynniki niepowodzenia. Przestań wstydzić się sprzedaży. Dowiedz się dlaczego jedni handlowcy kochają sprzedaż, a inni jej nienawidzą.

szkolenie on line mistrzowskie badanie potrzeb

Szkolenie Mistrzowskie Badanie Potrzeb. Sekret analizy potrzeb klienta ujawniony!

Znasz swoją ofertę na wylot, jesteś przekonany, że wiesz czego potrzebuje Twój klient, a mimo to ciągle nie udaje Ci się zamknąć sprzedaży? Twój klient znowu „musi się zastanowić”?

Naucz się budować swój profesjonalny wizerunek już podczas pierwszej rozmowy handlowej. Zacznij z powodzeniem stosować techniki, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż. Poznaj najskuteczniejsze metody badania potrzeb klienta. Zwiększ swoją pewność siebie!

Szkolenie online Self Coaching w Sprzedaży

Szkolenie Self Coaching w Sprzedaży. Poznaj przepis na udaną sprzedaż!

Wykonujesz swoją pracę zgodnie z oczekiwaniami i procedurami, jednak pomimo ogromnego zaangażowania utknąłeś na pewnym pułapie sprzedażowym, którego nie jesteś w stanie przeskoczyć?
Odczuwasz zniechęcenie i wpadasz w rutynę?

Zacznij skutecznie zwiększać swoją efektywność dzięki narzędziom analizy, kontroli i rozwoju własnej efektywności.
Opanuj narzędzia do planowania czasu. Poznaj narzędzia motywacyjne i samokontroli.
Naucz się analizować i kontrolować własne działania sprzedażowe.