Szkolenia dla sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe dla handlowców.

Przedsiębiorca potrzebuje wsparcia w pokonywaniu barier.

Celem szkoleń jest nauka nowych metod i technik sprzedaży, odświeżenie wiedzy i wymiana doświadczeń.

Szkolenia dla handlowców – mocne wsparcie sprzedaży

Jako przedsiębiorca, handlowiec czy manager na pewno chcesz zwiększać sprzedaż na wiele różnych sposobów. Na pewno na pierwszą myśl przychodzą Ci reklamy, ulotki, ogłoszenia i akcje promocyjne z dużymi rabatami. Na moich szkoleniach dowiesz się, jak takiej reklamy NIE ROBIĆ, by nie tracić na nią więcej pieniędzy.

szkolenia dla handlowców

Podczas moich szkoleń sprzedażowych i warsztatów poznasz i wypracujesz zupełnie nowe sposoby i techniki robienia tego co najważniejsze dla Twojej firmy. Poznasz sposoby zdobywania klientów, przećwiczysz techniki sprzedaży bezpośredniej i opracujesz nowe pomysły zmierzające ku zdecydowanemu zwiększeniu poziomu sprzedaży.

Nowe sposoby, które nie tylko ostatecznie nic Cię nie kosztują, ale też sprawiają, że możesz stać się najbardziej rozpoznawalną firmą w swojej branży! Sposoby, które bez żadnej reklamy pozwolą Ci przyciągać wielu nowych, zadowolonych i lojalnych klientów, którzy staną się fanami Twojej marki.

Wśród proponowanych przez mnie planów treningowych znajdują się szkolenia sprzedażowe dla handlowców, w trakcie których pracuję z uczestnikami nad różnego typu technikami wspierającymi efektywną sprzedaż. Staram się wzbudzić w zespole pracowników – bez względu na zajmowane stanowisko – postawę przedsiębiorczą, czyli taką, w której liczą się: aktywność, zaangażowanie, elastyczność, pomysłowość, spostrzegawczość, zdolność do podejmowania decyzji i odpowiedzialność za podejmowane zadania.

Szkolenia dla sprzedawców nastawione na maksymalny zysk

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy ma nieograniczony dostęp do Internetu, sprzedaż wygląda nieco inaczej niż jeszcze kilka lat wstecz. Dlatego podczas swoich szkoleń przekazuję wiedzę dotyczącą tego, jak wykorzystać najnowsze możliwości, jakie daje technologia do tego, aby zwiększyć zyski. Szkolenia dla sprzedawców to kompendium wiedzy, które musi znać każdy przedsiębiorca, chcący osiągnąć sukces. A chcieć to móc! Trzeba tylko wykorzystać odpowiednie techniki.

Szkolenia sprzedażowe dla handlowców – teoria i praktyka

Teoria to jedno, jednak trzeba jeszcze posiadać umiejętność wprowadzenia jej w życie. Szkolenia sprzedażowe dla handlowców prowadzę w sposób, który m.in. umożliwia przećwiczenie technik sprzedaży bezpośredniej. Szkolenia dla handlowców są niezbędne, jeżeli chcesz, aby Twoja firma wygrywała z konkurencją, a Ty w sposób efektywny będziesz mógł wykorzystywać najnowsze techniki sprzedażowe.

Pragniesz obudzić ducha przedsiębiorczości wśród członków swojego zespołu? Szukasz motywacji i inspiracji do realizacji własnych pomysłów? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są efektywne szkolenia dla sprzedawców.

Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z mojej oferty coachingowej i szkoleniowej dla Ciebie i dla Twojego zespołu!

Przede wszystkim:

– każde szkolenie poprzedzone jest analizą potrzeb szkoleniowych

– każde szkolenie dostosowane jest do charakterystyki działalności Twojej firmy

– program każdego szkolenia nastawiony jest na realizację założonych celów szkoleniowych

– każdy cykl szkoleń składa się z indywidualnie dopasowanych modułów, w zależności od potrzeb, kompetencji i obszarów w jakich poruszają się Twoi pracownicy

Przedsiębiorczość to cecha charakteru. Główne cechy przedsiębiorców to umiejętność dostrzegania potrzeb i doskonalenia pomysłów, zdolność do wykorzystywania nadarzających się okazji oraz gotowość do podejmowania ryzyka…”

Już wiele dekad temu pionierzy propagowania filozofii sukcesu odkryli, że wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Prowadząc szkolenia, w aktywny, warsztatowy sposób, staram się wspomóc moich Klientów w wyznaczaniu właściwego kierunku, wspieram ich w drodze do celu, nieustannie motywuję i daję im odpowiednie wskazówki.

Moim celem jest realizacja szkoleń na najwyższym poziomie, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie oraz Tobie jako Przedsiębiorcy.

Cezary Fior

Cezary Fior. Manager. Trener sprzedaży. Psycholog biznesu. Dyplomowany coach. Mówca. Motywator. Wizjoner. Przedsiębiorca.