Poznaj mnie!

Nigdy w życiu nie chciałem sprzedawać. Uważałem, że sprzedaż to nic fajnego. Jednak moje życie ułożyło się tak, że już od kilkunastu lat pracuje w szeroko rozumianej sprzedaży.

Myślałem tak, jak jeszcze do niedawna myślała o sprzedaży większość ludzi, kojarząc większe pieniądze głównie z czarnymi interesami oraz szybkim zarobkiem kosztem innych.

Jednak zawsze, gdy uczestniczyłem w różnego rodzaju seminariach czy dużych szkoleniach, wyobrażałem sobie siebie i rozmyślałem, że kiedyś też będę przekazywał wiedzę w taki sposób tak licznej publiczności. Przez długi czas nic nie wskazywało na to, że to marzenie ma szansę się spełnić. Jednak moja kariera w sprzedaży była idealnym środkiem do realizacji mojego marzenia. I nie jest to jedyne marzenie, które z czasem przerodziło się w cel i zostało przeze mnie zrealizowane.

Moim głównym celem jest inspirowanie innych do tego, aby robili to co ich inspiruje!

Doskonale rozumiem z jakimi problemami borykają się na co dzień sprzedawcy, handlowcy, doradcy klienta, przedstawiciele handlowi, managerowie sprzedaży, team leaderzy czy kierownicy zespołów.

Moim celem jest pomóc Tobie pokonywać  Twoje słabości, między innymi w odniesieniu do procesu sprzedaży. Zależy mi na tym, abyś uwierzył w siebie, w swoje umiejętności, a także zdecydował się wziąć odpowiedzialność za wykonywaną pracę, podejmowane decyzje i całe swoje życie.

Sprzedaż to gra mentalna, która rozgrywa się w Twojej głowie. Jeżeli miałbyś z tej strony zapamiętać tylko jedno zdanie, dobrze by było, gdybyś zapamiętał właśnie to.

Gdybym był teoretykiem sprzedaży, to pewnie znalazł byś na tej stronie tylko i wyłącznie treści akademickie, oraz wszędzie powtarzane te same amerykańskie frazesy.

Jestem jednak praktykiem. Od kilkunastu lat pracuję w szeroko pojętej sprzedaży. Pełniłem swoje funkcje na przeróżnych stanowiskach w różnych branżach. Od konsultanta telefonicznego, przedstawiciela handlowego, team leadera, managera zespołu, trenera sprzedaży, coacha sprzedaży, po zarządzającego regionem sprzedaży.

Przez ten czas obsługiwałem i nawiązywałem partnerskie relacje zarówno wśród klientów indywidualnych, małych firm jak i największych zakładów przemysłowych.

Jako handlowiec szkoliłem siebie oraz innych zarówno w kraju jak i za granicą. Zdobywałem wysokie wyniki sprzedażowe, uzyskiwałem dyplomy, rozwijałem członków zespołów.

Na swojej życiowej drodze trafiałem na wiele przeróżnych wybojów. Kilka z moich wspaniałych pomysłów na biznes nie wypaliło, a niektóre z nich zakończyły się spektakularnych bankructwem.
Temu wszystkiemu towarzyszył ogromny stres, którego konsekwencje okazały się dla mnie niemal tragiczne.

W pewnym momencie chciałem wymazać z pamięci wszystkie nieprzyjemne chwile, które miały miejsce w moim życiu. Jednak dzisiaj jestem za nie ogromnie wdzięczny. Gdyby nie one, nie robiłbym teraz tego, co mnie pasjonuje, nie rozumiał bym tak dobrze moich klientów i nie potrafiłbym pomóc im dokładnie tak jak tego potrzebują.

I właśnie takich problemów chcę pomóc Ci uniknąć! Możesz przeżyć swoje życie bez towarzyszących Ci paraliżujących targetów, stresujących KPI, kolejnych ASAP’ów czy deadline’ów. To wszystko może być dla Ciebie przyjemną zawodową codziennością i to bez zmiany pracy 🙂

Prowadzenie własnego biznesu również nie wymaga od Ciebie wysokiego nadciśnienia, siwych włosów i nerwicy. Wybór należy do Ciebie!

Pozwól sobie poznać siebie!

Misja: Eliminowanie strat i wzrost efektywności procesu sprzedaży 

Nazywam się Cezary Fior i jestem psychologiem biznesu, dyplomowanym coachem, managerem oraz trenerem sprzedaży i rozwoju personalnego.

„Pozwól sobie poznać siebie!” to hasło-klucz, które wszystkim moim Klientom pomaga otworzyć się na wyzwanie, jakim jest samodoskonalenie. Oznacza ono nie tylko poznanie samego siebie, ale również otoczenia, nawyków biznesowych, procesów, firmy w której pracujesz lub którą tworzysz. Takie podejście pozwala na określenie dokładnego miejsca, w którym się znajdujesz, oraz miejsca w którym chcesz się znajdować. A stąd już blisko do opracowania skutecznej strategii, mającej zapewnić maksymalny wzrost efektywności, zaangażowania i zadowolenia.

Sposób: najlepsze szkolenia sprzedażowe

Jednym z obszarów mojego działania jest coaching sprzedażowy. Dużo uwagi podczas zajęć z klientami poświęcam coachingowi w zarządzaniu i sprzedaży oraz treningom biznesu i sprzedaży. Mam bogate doświadczenie w konstruowaniu efektywnych zespołów, które podczas sesji zwiększają swoją skuteczność i pozyskują nowe umiejętności. Podczas warsztatów pracujemy nad motywacją oraz ćwiczymy techniki sprzedaży bezpośredniej.

Cel: sukces

Wydobycie, zrozumienie i właściwe ukierunkowanie potencjału pomaga w odnalezieniu misji i motywacji, by ją realizować. Odpowiednio stymulowane podczas coachingu, warsztatów i treningów personalnych zasoby pozwalają wyznaczać sobie cele i sukcesywnie zmierzać w wybranym kierunku.

Problem: Jako handlowiec masz słabe wyniki sprzedaży

Pomogę Ci znaleźć rozwiązanie w sytuacji, gdy Twoje wyniki sprzedażowe są coraz gorsze. Odkryjemy przeszkody, które hamują Twoją sprzedaż i opracujemy plan, który pozwoli Ci znacząco poprawić wyniki. Brakuje Ci motywacji? Ciągle brakuje Ci klientów? Stale gonisz target? Nie masz już pomysłów, co zrobić aby zacząć sprzedawać więcej? Zmiana pracy, a co za tym idzie zespołu, produktu know-how wydaje Ci się być najlepszym rozwiązaniem?

Daj sobie szansę, i zanim podejmiesz radykalne decyzje przekonajmy się, czy przypadkiem tajemnica słabych wyników sprzedażowych i niskich przychodów nie kryje się po stronie najprostszych, codziennych czynności.

Mówiąc krótko, pomogę Ci zwiększyć efektywność oraz zadowolenie z wykonywaj pracy, dzięki czemu pozbędziesz się stresu i będzie zarabiał więcej.

Problem: Twój zespół handlowy ma słabe wyniki sprzedaży

Pomogę Ci znaleźć rozwiązanie w sytuacji, gdy wyniki sprzedażowe Twojego zespołu są coraz gorsze. Odkryjemy przeszkody, które hamują sprzedaż zespołu i opracujemy plan, który pozwoli Wam znacząco poprawić wyniki. W zespole brakuje motywacji? Brak sprzedaży tłumaczony jest wysoką ceną produktów i usług? Konkurencja siedzi Wam na ogonie? A może Twoi handlowcy nie są przekonani do sprzedaży nowych, innowacyjnych produktów, a Tobie brakuje wiedzy jak inspirować?

Zanim podejmiesz radykalne działania i wpuścisz huragan do biura swojej firmy, daj sobie szansę odkryć prawdziwe powody niskiej efektywności działu handlowego i słabych wyników sprzedaży. Przeprowadzę dla Ciebie audyt, który wskaże główne obszary do poprawy, poszukamy odpowiedzi na pytanie jak Twoja firma przygotowana jest do walki o klienta? Jak przygotowany do tego jest Twój zespół handlowy? Jak wygląda przyjęty proces sprzedaży? Dowiesz się jak budować atuty, mające za zadanie pokonać konkurencję.

Mówiąc krótko, pomogę Ci zwiększyć wydajność i efektywność pracy Twojego działu handlowego, dzięki czemu Twoja firma zarobi o wiele więcej.

Inner Inspiration Cezary Fior – najlepsze szkolenia sprzedażowe i treningi personalne

W zakładce „Szkolenia” znajdziesz informacje na temat aktualnych i planowanych szkoleń i warsztatów organizowanych przeze mnie. O coachingu dowiesz się więcej z zakładki „Coaching”.

Moje szkolenia to odpowiedź na zapotrzebowanie w obszarze zwiększenia efektywności oraz poprawy jakości pracy personelu. Podczas warsztatów szkolę handlowców, sprzedawców i doradców sprzedaży, by ich praca była bardziej efektywna. Pomagam w zwiększaniu motywacji, zaangażowania i podejmowaniu odpowiedzialności za wykonywane projekty. Uczę, jak najskuteczniej wykorzystywać techniki sprzedaży bezpośredniej.

Najskuteczniejsze techniki sprzedaży bezpośredniej

Każdy może odnieść sukces zawodowy i wyróżniać się na tle konkurencji. Jedyne co jest potrzebne, aby zrealizować swoje cele i marzenia to poznanie odpowiednich technik, które urzeczywistnią to, co być może jeszcze niedawno wydawało się mało realne. Zapraszam na najlepsze szkolenia sprzedażowe, dzięki którym dowiesz się jak zwiększyć efektywność i pomyślnie finalizować transakcje. Techniki sprzedaży bezpośredniej oraz ich umiejętne wykorzystanie to klucz do sukcesu, o czym ze szczegółami dowiesz się na moim szkoleniu!

Moje doświadczenie, zadowolenie klientów, z którymi od lat współpracuję, to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług.

Poznaj platformę Kursów Online

Wolisz szkolenia online? Proszę bardzo! – dostęp o dowolnej porze, na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi.

Skorzystaj z oferty kursów online, które znajdziesz w zakładce „Kursy Online”. Ta platforma powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą się rozwijać, pokonywać własne słabości i zdobywać nowe kompetencje.

Doskonale pamiętam jak ciężko było mi znaleźć pieniądze na dodatkowe szkolenia na początku mojej kariery w sprzedaży. Wszystkie specjalistyczne lub interesujące mnie kursy były bardzo drogie, ich dostępność była ograniczona a każdy wyjazd na szkolenie wiązał się z koniecznością wzięcia urlopu oraz dodatkowymi kosztami takimi jak dojazd, lunch czy hotel.

Moim celem jest dostarczyć Tobie ogromną porcję wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji w cenie, która będzie dla Ciebie wyjątkowo przystępna.

Nie czekaj i zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

podpis