Cześć, jestem Czarek!

Nazywam się Cezary Fior. Od kilkunastu lat rozwijam się w szeroko rozumianej sprzedaży. Kiedyś, tak jak wiele innych osób, nie miałem o tej specjalizacji dobrego zdania. Jednak wiem, że to ludzie tworzą obraz sprzedaży w oczach innych osób, a przede wszystkim w oczach klientów.

Dlatego od wielu lat promuję wśród przedsiębiorców odpowiedzialną, profesjonalną a przede wszystkim etyczną sprzedaż.

Moim głównym celem jest inspirowanie innych do tego, aby robili to co ich inspiruje!

Jestem praktykiem. Pełniłem swoje funkcje na przeróżnych stanowiskach w różnych branżach. Od konsultanta telefonicznego, przedstawiciela handlowego, team leadera, managera zespołu, trenera sprzedaży, coacha sprzedaży, po zarządzającego regionem sprzedaży. Przez ten czas obsługiwałem i nawiązywałem partnerskie relacje zarówno wśród klientów indywidualnych, małych firm jak i największych zakładów przemysłowych.

Jako handlowiec szkoliłem siebie oraz innych zarówno w kraju jak i za granicą. Zdobywałem wysokie wyniki sprzedażowe, uzyskiwałem dyplomy, rozwijałem członków zespołów. Na swojej życiowej drodze trafiałem na wiele przeróżnych wybojów. Kilka z moich wspaniałych pomysłów na biznes nie wypaliło, a niektóre z nich zakończyły się spektakularnych bankructwem. No i świetnie – bez tego nie byłbym teraz tu, gdzie się spotykamy!

Na co dzień współpracuję z przedsiębiorcami, którzy rozwijają swoje firmy na lokalnych rynkach. Razem opracowujemy strategie zdobywania rynku i generowania wartości dodanej potencjalnym klientom.

Pomagam wdrażać skuteczne strategie rozwoju biznesu oraz sprzedaży, które nie polegają tylko na oferowaniu najniższej ceny.

Moje doświadczenie oraz zadowolenie klientów, z którymi od lat współpracuję, to gwarancja wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.

Często mam okazję prowadzić szkolenia dla grup kilkunasto czy kilkudziesięcio osobowych. Współpracuję z przedsiębiorcami w ramach indywidualnych konsultacji. Prowadzę wystąpienia również w ramach większych spotkań, np. takich na kilkaset osób.

W ramach mojej działalności oferuję również kursy online, które są doskonałym rozwiązaniem łączącym najwyższą jakość oraz świetną cenę. Jest to również idealny sposób na rozpoczęcie naszej współpracy. Moim celem jest dostarczyć Tobie ogromną porcję wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji.

Sprzedaż to gra mentalna, która rozgrywa się w Twojej głowie. Jeżeli miałbyś z tej strony zapamiętać tylko jedno zdanie, zapamiętaj właśnie to.

Pozwól sobie poznać siebie! to hasło klucz, które wszystkim moim Klientom pomaga otworzyć się na wyzwanie, jakim jest samodoskonalenie.

Oznacza ono nie tylko poznanie samego siebie, ale również otoczenia, nawyków biznesowych, procesów, firmy w której pracujesz lub którą tworzysz. Takie podejście pozwala na określenie dokładnego miejsca, w którym się znajdujesz, oraz miejsca w którym chcesz się znajdować. A stąd już blisko do opracowania skutecznej strategii, mającej zapewnić maksymalny wzrost efektywności, zaangażowania i zadowolenia.

Pomogę Ci znaleźć rozwiązanie w sytuacji, gdy Twoje wyniki sprzedażowe są coraz gorsze. Odkryjemy przeszkody, które hamują Twoją sprzedaż i opracujemy plan, który pozwoli Ci znacząco poprawić wyniki. Określimy główne obszary do poprawy, poszukamy odpowiedzi na pytanie jak Twoja firma przygotowana jest do walki o klienta? Jak przygotowany do tego jest Twój zespół handlowy? Jak wygląda przyjęty proces sprzedaży?

Pokażę Ci jak budować atuty, mające za zadanie pokonać konkurencję. Przekonajmy się, czy przypadkiem tajemnica słabych wyników sprzedażowych i niskich przychodów nie kryje się po stronie najprostszych, codziennych czynności.

Skuteczna oraz cyberbezpieczna firma!

Pomagam przede wszystkim małym firmom, działającym oraz rozwijającym się na lokalnych rynkach. W ramach współpracy stawiam na dwa niezwykle istotne filary, które są podstawą nowoczesnego przedsiębiorstwa – skuteczność oraz cyberbezpieczeństwo.

Skuteczność to bardzo szerokie pojęcie, w ramach którego zawierają się takie elementy jak profesjonalna sprzedaż, strategia prowadzenia oraz rozwoju biznesu, marketing czy prospecting.

Cyberbezpieczeństwo to pojęcie, które odnosi się do wielu obszarów naszego codziennego życia. Internet umożliwia małym firmom dotarcie do nowych klientów, do nowych i większych rynków oraz zapewnia możliwość wydajniejszej pracy. Wraz z rozwojem technologii, na przestrzeni lat ewoluowały również cyberzagrożenia i potrzeba cyberbezpieczeństwa dla biznesu.

Aby jak najlepiej wspierać moich partnerów biznesowych kładę ogromny nacisk na poziom posiadanej przeze mnie wiedzy oraz stałe zdobywanie doświadczenia zarówno w zakresie rozwoju biznesu jak i cyberbezpieczeństwa.

Moje certyfikaty w zakresie cyberbezpieczeństwa:

  • Cyber Security (Red Team), 565h program of study, University of Warsaw, HackerU, certification number RM240922UW/4
  • TDX Arena Penetration Tester, certification number 369760
  • OWASP Top 10 Application Security, Kontra Application Security Training
  • Cybersecurity for Small Business, Global Cyber Alliance

Pozdrawiam Cię serdecznie,

podpis