cezaryfior.pl

Witaj!

Witam na stronie mojej firmy szkoleniowej Phior Inner Inspiration i mam nadzieje, że trafiłeś tu, ponieważ poszukujesz sposobu na pobudzenie swojego potencjału.

Misja: coaching

Nazywam się Cezary Fior i jestem psychologiem biznesu, dyplomowanym coachem oraz trenerem sprzedaży i rozwoju personalnego.

„Pozwól sobie poznać siebie!” to hasło-klucz, które wszystkim moim Klientom ma pomóc w otwarciu się na wyzwanie, jakim jest samodoskonalenie. Jestem przekonany, że poznanie własnych zasobów wewnętrznych, ich stopniowe uwalnianie oraz właściwe ukierunkowanie jest gwarancją odniesienia sukcesu w rozwoju osobistym i zawodowym.

Sposób: najlepsze szkolenia sprzedażowe

Jednym z obszarów mojego działania jest coaching sprzedażowy. Dużo uwagi podczas zajęć z klientami poświęcam coachingowi w zarządzaniu i sprzedaży oraz treningom biznesu i sprzedaży. Mam bogate doświadczenie w konstruowaniu efektywnych zespołów, które podczas sesji zwiększają swoją skuteczność i pozyskują nowe umiejętności. Podczas warsztatów pracujemy nad motywacją oraz ćwiczymy techniki sprzedaży bezpośredniej.

Cel: sukces

Wydobycie, zrozumienie i właściwe ukierunkowanie potencjału pomaga w odnalezieniu misji i motywacji, by ją realizować. Odpowiednio stymulowane podczas coachingu, warsztatów i treningów personalnych zasoby pozwalają wyznaczać sobie cele i sukcesywnie zmierzać w wybranym kierunku.

Phior Inner Inspiration – najlepsze szkolenia sprzedażowe i treningi personalne

W zakładce „Szkolenia” znajdziesz informacje na temat aktualnych i planowanych szkoleń i warsztatów organizowanych przeze mnie. O coachingu dowiesz się więcej z zakładki „Coaching”.

Moje szkolenia to odpowiedź na zapotrzebowanie w obszarze zwiększenia efektywności oraz poprawy jakości pracy personelu. Podczas warsztatów szkolę handlowców, sprzedawców i doradców sprzedaży, by ich praca była bardziej efektywna. Pomagam w zwiększaniu motywacji, zaangażowania i podejmowaniu odpowiedzialności za wykonywane projekty. Uczę, jak najskuteczniej wykorzystywać techniki sprzedaży bezpośredniej.

Najskuteczniejsze techniki sprzedaży bezpośredniej

Każdy może odnieść sukces zawodowy i wyróżniać się na tle konkurencji. Jedyne co jest potrzebne, aby zrealizować swoje cele i marzenia to poznanie odpowiednich technik, które urzeczywistnią to, co być może jeszcze niedawno wydawało się mało realne. Zapraszam na najlepsze szkolenia sprzedażowe, dzięki którym dowiesz się jak zwiększyć efektywność i pomyślnie finalizować transakcje. Techniki sprzedaży bezpośredniej oraz ich umiejętne wykorzystanie to klucz do sukcesu, o czym ze szczegółami dowiesz się na moim szkoleniu!

Moje doświadczenie, zadowolenie klientów, z którymi od lat współpracuję, to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług.

Jestem przekonany, że znajdziesz tutaj coś dla siebie i miło spędzisz czas na tej stronie.

Pozdrawiam Cię serdecznie!

podpis
225x70izba
VOD